На наших заняттях в групах до 6-ти дітей протягом 45 хвилин ми граємо в різноманітні ігри:

Логоритмічні та пальчикові. Вони стимулюють рухову активність, слух, мовлення за допомогою простих та цікавих віршиків та співанок.
Сенсорні. Допомагають маляті пізнати розмаїття тактильних відчуттів.
Моторні. Малеча вчиться керувати своєю рукою, відчувати власне тіло, покращує м’язову активність, стимулює центри мозку, що відповідають за відтворення мовлення.
Музичні. Розвивають слух, почуття ритму, музичні здібності.
Творчі. Дитина вперше торкається прекрасного за допомогою ігор з солоним тістом, пальчиковими фарбами, папером, природними та іншими безпечними матеріалами.

Всі заняття проходять у присутності одного з батьків або іншої близької малюкові людини, аби створити комфортну атмосферу. Досвідчений педагог не тільки допоможе і підкаже, що робити під час заняття, але й порекомендує ігри, які ви можете організувати в домашніх умовах, розвиваючі іграшки, що варто придбати.

А ще, звичайно ж, заняття у групах одноліток це цінний досвід соціальної взаємодії для всіх – дітей та дорослих!

Якщо поки ви жодного разу не бували на подібних заняттях, то, можливо, вам важко уявити, як саме вони проходять.

Отже, ми з нетерпінням чекаємо на вас в нашому центрі двічі на тиждень, щоб переконатися, як це чудово – зростати та розвиватися разом з дитиною!

#умничка #одесса #бочарова #мастеркласс #ждемвас #црдумничка #детскийцентр #поскот #матималюк #готуэмось #дітиодеси #розвиток #раннійрозвиток