Про нас

Важливою відмінною особливістю нашого дитячого центру – це увага та повага до маленької людини, в якій ми бачимо особистість та характер. Головна мета навчання – розвиток особистості дітей, мотивація саморозвитку, поважне ставлення один до одного.

В центрі розвитку дітей, «Умнічка» педагоги не виховують та повчають, а домовляються та допомагають пізнавати світ. Кожна дитина – це центр Всесвіту, це маленькі принци та принцеси, і саме від нас з Вами залежить, в якому спектрі світогляду вони побачать наш світ, чи зможуть вони взаємодіяти із суспільством, знайти своє місце.

Також заняття в нашому центрі спрямовані не тільки на оволодіння навчальними навичками, але й на розвиток особистісних якостей, тренування уваги, пам’яті та мислення.

В нашому центрі ми приділяємо велику увагу методиці викладання, щоб діти отримували знання в достатній для їх віку формі грі з використанням музики та доповненій ефективними прийомами та вправами.

Групи в центрі розвитку формуються за віком, в кожній не більше 6-8 дітей. Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень і тривають годину чи півтори години. Постійно розширюємо та доповнюємо напрямки роботи відповідно до вимог та побажань батьків.

Навіть наймолодші непосиди (пустунчики), яким виповнилося 1 рік і 6 місяців, можуть відвідувати розвиваючі заняття для дітей. Такі заняття – чудова можливість допомагати дитині пізнати цей дивовижний різноманітний світ.