Головна сторінка

Ласкаво просимо

до дитячого центру «Умнічка»

Центр розвитку дітей «Умнічка» у складі всього педагогічного колективу радий вітати Вас на нашому сайті.

У нас Ви знайдете все, що необхідно для розумового, фізичного, творчого розвитку та гарного настрою Ваших дітей: захоплюючі заняття, розвиваючі ігри, море розвитку та задоволення. Наша доброзичлива атмосфера і кваліфіковані педагоги – основна перевага нашого центру.

Группа «Інтелект» — це група спільного інтелектуального розвитку дітей. Це сукупність методів, прийомів, підходів, ціллю яких є єдине ціле: освічена, вихована людина, яка вміє й любить швидко оволодівати новими знаннями, вміннями й навичками.

Вивчення іноземних мов в сучасному суспільстві починається досить рано, іноді навіть з дитячого садочка. В центрі розвитку дітей «Умнічка» англійську мову для дітей можна вивчати вже з двох років. Заняття проводяться в ігровій формі, активно та весело, тому малюки не нудьгуватимуть, занурюючись в новий невідомий світ іноземної мови.

Наш дитячий центр «Умнічка» пропонує також різноманітні методики на основі розвитку уяви і здатності до творення.

З такою дитиною цікаво спілкуватися, а йому у свою чергу, цікавий увесь світ у всіх його напрямах

+ Здатності дитини у майбутньому можуть знайти реалізацію у різних областях

Це умова особистісного задоволення своїм життям й досягенням.

Коли дитині потрібні заняття з логопедом?

Вам варто обов’язково показати малюка логопеду, якщо помічаєте або тільки підозрюєте такі проблеми в дитині:

у 1,5-3 роки спілкується жестами, багато чого розуміє, але не хоче говорити;

нечітко вимовляє звуки чи їх спотворює, говорить у ніс, шепелявить

у 4 роки взагалі не підтримує бесіди

у старшому дошкільному віці (приблизно у віці 5 років) погано запам’ятовує слова

затинається, у неї порушені ритм і темп мови

пропускає склади

Кулінарія — це веселі творчі заняття, на яких діти зможуть пізнфти ази кулінарії. Юні кулінари не тільки ознайомляться з різними кулінарними техніками, але й узнають секрети кулінарної майстерності.

Кожне заняття кулінарної студії — нові враження і радість від творчості.

Ліплення для дітей — це набагато більше ніж просто заняття. Це арт-терапія, де дитина вчиться розслаблятися, проходять замкнутість, страхи та всякі інші надуманні дитиною проблеми

Діти люблять творити. Діти можуть зобразити на папері усе, що почувають й помічають довкола. Придивившись уважно у звичайний дитячий малюнок, можна побачити те, що коїться в душі дитини. На заняттях у студії діти знайомляться з дивовижним світом мистецтва, основами малюнка, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, вчяться користуватися різними образотворчими техніками й матеріалами.

Уроки малювання для дітей дають розуміння кольору, форми й композиції. У процесі заняття розвивається уява, фантазія й мислення.

Дітям надається можливість відкривати щось нове, усвідомлювати свої ідеї, думки, фантазії за допомогою вільного самовираження у дружній атмосфері, тим самим вони стають більш розкутими й впевненими у собі.

Творчі майстер-класи — це можливість для дитини цікаво і корисно провести час, розвиватися і навчатися чомусь новому. Процес з перших хвилин захопить магічною атмосферою створення чогось нового. Майстер-класи сприятимуть розвитку художньо-творчих здібностей. Дітки розвивають увагу, мислення, почуття форми та дрібну моторику рук. Після заняття маленькі творці забирають з собою на пам’ять свою корисну саморобку.

Якщо дитині та його батькам необхідна консультація спеціаліста, то в центрі розвитку завжди готовий надати послуги дитячий психолог, який допоможе в непростих життєвих ситуаціях і дасть цінні поради.